פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

עיצוב לוגו גרפי

הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא מייצג את החברה, הלוגו החייב לשרת נאמנה את חזון החברה, על פי מסר חזותי. מסר חזותי מסוג זה בדרך כלל מתוכנן ומעוצב על- ידי חברה לעיצוב גרפי, אשר בונה את הסמל אשר ימשיך עם החברה עוד שנים רבות ויהיה מזוהה עמה, ומבסס את הכרתה של החברה בשוק.

מדוע עיצוב גרפי לוגו חשוב?
בעזרת ערכו השיווקי של הלוגו ניתן ליצור השפעה רבה. הוא מבדיל את החברה משאר המתחרים גם אם הם מספקים שירות דומה, או שהם בעלי שם דומה. לאנשים יש זיכרון ויזואלי החולש על שאר סוגי הזכרון, לכן שבריר שניה מספיק כדי לספר על עסק שלם באופן מדויק. בעיצוב לוגו מושקעת מחשבה רבה. האם לסמל את שם החברה, את עיסוקיה או ליצור מותג זכיר ללא קשר לדברים הקודמים.

כיצד עורכים עיצוב גרפי ללוגו?
לצורך כך- חובה לנתח את הקהל הפוטנציאלי ולהבין מה הוא מנסה "לקרוא" באמצעות הלוגומעצב גרפי עובר תהליך של בניית סקיצות לסמל- ומנסה לראות פונטים שונים במידה וישנם בתוך הסמל, כיצד הם מתמזגים, מהם הצבעים המתבקשים מהלוגו, האם יכלול את שמה של החברה ועוד. עיצוב גרפי "שמן" לאותיות או לסמלה של חברת קוסמטיקה או דוגמנות לא תהווה כשל שיווקי, משום שחברות אלו אמורות לסמל פשטות, ניקיון ועדינות

דוגמא מעשית: כיצד לעצב לוגו לאינסטלטור

עיצוב לוגו לאינסטלטור צריך לשקף מקצועיות, אמינות ואמינות. להלן שלבים ושיקולים ליצירת לוגו יעיל עבור עסק אינסטלציה:

1. הבן את המותג: התחל בהבנת זהות המותג, קהל היעד ונקודות המכירה הייחודיות של האינסטלטור. דנו בערכים ובאיכויות שהם רוצים להעביר דרך הלוגו.

2. מחקר והשראה: הסתכלו על לוגואי אינסטלציה אחרים להשראה אך כוונו למקוריות. שימו לב לערכות צבעים, טיפוגרפיה ודימויים המשויכים בדרך כלל לשירותי אינסטלציה.

3. בחרו תמונה מתאימה: שקול לשלב אלמנטים הקשורים לאינסטלציה כמו צינורות, ברגים, טיפות מים, ברזים או כלים אחרים המסמלים עבודות אינסטלציה. ודא שהתמונות ניתנות לזיהוי בקלות וניתנות להרחבה לשימושים שונים.

4. טיפוגרפיה: בחרו פונט קריא ומתאים לאישיות המותג. זה יכול להיות מודרני, נועז או מקצועי, בהתאם לטון הרצוי.

5. בחירת צבעים: בחרו צבעים המייצגים אמינות, ניקיון ואמון. כחול משדר לרוב מקצועיות ואמינות, בעוד ירוק יכול לסמל צמיחה ורעננות. הימנע משימוש ביותר מדי צבעים כדי לשמור על הפשטות.

6. שרטוט והמשגה: התחילו לשרטט רעיונות גסים על סמך האלמנטים והטיפוגרפיה שנבחרו. ניסוי עם פריסות והרכבים שונים.

7. הפוך את העיצוב לדיגיטלי: העבר את הסקיצות המעודנות לתוכנת עיצוב כמו Adobe Illustrator או Canva כדי ליצור גרסה דיגיטלית. ודא שהלוגו נראה ברור וחד בגדלים שונים.

8. בדוק וחדד: הצג את טיוטות הלוגו לאינסטלטור לקבלת משוב. בצע את ההתאמות הנדרשות על סמך הקלט שלהם כדי להבטיח שהעיצוב הסופי יתיישר עם החזון שלהם.

9. מדרגיות והתאמה: ודא שהלוגו ייראה טוב ונשאר מוכר כאשר הוא מוגדל לגדלים שונים או בשימוש במדיומים שונים (כגון כרטיסי ביקור, אתר אינטרנט או שילוט רכב).

10. השלימו את העיצוב: לאחר אישור העיצוב, שלח את הלוגו המוגמר בפורמטים שונים של קבצים המתאימים ליישומים שונים (למשל, PNG לאינטרנט, פורמטים וקטוריים להדפסה).

זכרו, לוגו מוצלח הוא פשוט, בלתי נשכח, רב תכליתי, ומעביר בצורה יעילה את המהות של עסקי האינסטלציה. עליו להתבלט תוך ייצוג מקצועיות ואמינות בתחום.
לדוגמא:
אינסטלטור בתל אביב
אינסטלטור באזור
אינסטלטור באור יהודה

 

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!