פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

עיצוב בניית אתרים

כמעט כל עסק בימינו חייב להחזיק אתר אינטרנט על מנת להיות רלוונטי ולהגיע ללקוחות. לפני שאנשים מגיעים לחנויות הם מבררים אם הן מתאימות להם על ידי חיפוש ברשת, וכן דרך האתרים משיגים מספרי טלפון וכתובות. על כן כל עסק המעוניין בהצלחה צריך לבנות אתר אינטרנט ולעצב אותו כדי להיות אטרקטיבי ומושך עבור הגולש.

איך צריך להיראות האתר?
עיצוב האתר חייב מצד אחד יפה לעין, אך עם זאת חייב להיות רלוונטי ומתאים. לגולשים היום יש המון אפשרויות ולכן מעט מאוד סבלנות – גולש שמחפש מידע רוצה להשיג אותו בקלות. לכן מבנה האתר חייב להיות רלוונטי לנושא ולא מורכב או עמוס מדי: מערכת ניהול התוכן חייבת להיות נוחה וברורה גם לאנשים שאינם מומחים גדולים באינטרנט.

תפקידו של המעצב
מעצב אתרים צריך להתמחות במספר תוכנות לעיצוב, וכן להיות בעל טעם טוב וניסיון בעולם הזהעיצוב גרפי טוב משתמש בטכנולוגיות שונות כדי ליצור את הגרפיקה היפה והטובה ביותר. כמו כן ניתן להוסיף אלמנטים בטכנולוגיית פלאש – הגורמים לאתר להיות חי ואטרקטיבי יותר. בבניית האתר עדיף שישתתף גם מעצב כדי שיוכלו להתאים את תכני האתר וצורתו לעיצוב הרצוי.

מה טוב לאתר שלי?
רוב האנשים אשר בונים אתרים לא צריכים להמציא את הגלגל. כמעט בכל תחום כבר יש אתר אינטרנט ותוכלו ללמוד מאתרים טובים ומאתרים פחות טובים (מה לא רוצים שיהיה באתר). על כן השתמשו בחברה מנוסה ומקצועית לבניית אתרים ולימדו מעט את הנושא בעצמכם כדי שהאתר שלכם יהיה המוצלח ביותר.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!