פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

האם עיצוב אתר חיוני לעסק קטן?

כיום – אף יותר מבעבר, גם עסק קטן מעוניין לכוון ליעדים גדולים בין כל המתחרים – אפילו שהעסק יכול להיות חברת נישה מיוחדת. בארץ, ישנם המון עסקים קטנים יחסית, יותר מכמות החברות הגדולות במשק. התוצאה היא "מלחמת הישרדות" בין כל אותן החברות באותו סדר גודל, כשהנשק העיקרי שלהן עשוי להיות האינטרנט בכבודו ובעצמו. לעתים, האינטרנט הופך להיות למעשה המקום היחיד שבו הלקוח ובעל העסק נפגשים, כשישנו מרחק גיאוגרפי רב וזו שיטת הפרסום היחידה שלו. ובכן, מה עושות אותן חברות קטנות שמעוניינות להתקדם? במקום לעצב אתר לבד, פונות אל המומחים. 

חשיבותו של אתר אינטרנט לעסק קטן
כיום, אפילו ספרים לאיתור כתובות, טלפונים ובעלי עסק עברו לעולם הסייבר, ובמקום לדפדף עד לעמוד, פשוט כותבים את מה שמחפשים בשורת החיפוש. האתר מאפשר לענות על שאלות עוד לפני שמרימים את שפורפרת הטלפון, או נוסעים על מנת "לראות בעיניים" את הסחורה של החנות. ישנם אמצעי המחשה שונים (שעולים בהתאם לרמת ההשקעה) – וכל אימת שהלקוח נקשר לאתר או לחברה שעומדת מאחורי אותו אתר, זה בא על חשבון המתחרים. 

סוף מעשה – במחשבה תחילה
על מנת להכיר את אותו העסק, את שירותיו ואת מוצריו לכלל הגולשים, יש להתחיל בבניית אתר ולמשוך אליו כמה שיותר גולשים שיפרסמו גם הם אותו מפה לאוזן. על מנת להפוך את זה למושך, לבד מהשימוש המתודי בלוגו, יש המון שיטות – ואחת מהן היא עיצוב אתרי תדמית כך שהצבעים ימקדו את הגולש במסר, והמילים תהיינה במקום הנכון. 

העלות- בהתאם לשירות
ישנם סדרי גודל שונים ומקובלים לבניית אתרים ולעיצוב שלהם. לעסק קטן, רצוי להשתמש באתר תדמית שכולל את פרטי העסק ואת חזונו, את היעדים ופרטים שפונים לקהל הרחב כמו פרסום חדשות אחרונות, מבצעים ועוד.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!