פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

בחירת מערכת ניהול מתאימה

למי שמעוניין לשלוט בתוכן הדינאמי שלו באתר, עליו להשתמש במערכת ניהול אתרים המובנית באתר. מערכת זו מאפשרת גם למי שאין לו ידע בתכנון או בעיצוב אתר ליצוק את התוכן הרצוי אל התבנית המצויה. חשוב שמנהל התוכן באתר ייחשף אליה בשלב הראשוני, על מנת ללוות ולוודא כי המנהל אכן יודע כיצד לתפעל את המערכת הזו ולהתניעהּ כפי שהוא רוצה. היות וישנם סוגים שונים של מערכות ניהול, ישנו מקום להתייעץ לפני בניית מערכת ניהול אתר, באיזה פורמט היא תיראה. 

מערכות ניהול מתקדמות
למערכות ניהול שהן מהמתקדמות יש אפשרות שליטה בתגי הMETA, תגיות אשר באמצעותן ניתן לקדם את האתר באופן ישיר. למרות היעילות, ישנו מחיר – העבודה אינה פשוטה, שכן יש להוסיף תגיות META לכל דף ודף. מצד שני, ישנן מערכות אשר מסוגלות לחסוך זמן יקר, עבודה וכסף – ולמלא את השדה של תגיות הMETA  באופן אוטומטי – ואולם אלו לא תהיינה הבחירה הישירה של מי שרוצה לעשות בניית אתרים בעזרת מערכות ניהול תוכן בחינם. 

ניהול עיצוב האתר באמצעות מערכת לניהול תוכן
ישנן מערכות שמאפשרות שליטה על הפן הגרפי – טבלאות, צבעים, רקעים ותמונות שונות – כל אלו עשויים להרכיב את המקשה השלמה: האתר. ישנן מערכות של תבניות מוכתבות מראש, שמאפשרות לבחור את ערכות הצבע המתאימות-  ללשוניות, לפונטים, לרקע, למסגרת התמונה ועוד ועוד. על כן, בהקמת אתר אינטרנט יש לקחת בחשבון מראש את ההזדקקות למערכת ניהול תוכן כזו, שתוכל לגוון תרתי משמע בגרפיקת האתר ולא לשעמם את הגולשים. 

נושאים נוספים שילקחו בחשבון
חשוב לברר מידי בוני האתר אם ישנו דף תמיכה לכל דף באתר ומה עורך התוכן מאפשר להוסיף האם זה וורד, פלאש, תמונות או משהו אחר? האם ניתן לשנות מודולים – להפחית או להוסיף אירועים, דפי תוכן, לינקים, תפריטים ועוד. יש הגבלת תוכן באתר? אולי תרצו להרחיב את ההגבלה הזו, ולרכוש נפח נוסף. אלו הן שאלות בסיסיות בבואנו לעמוד על פיתוח מערכת ניהול תוכן לאתר.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!