פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

קידום אתרים בשפות זרות

כל בעל עסק מתיימר לשווק את עצמו לקהל היעד הרב ביותר, וזה אומר לקדם את העסק לא רק בארץ, אלא גם בעולם כולו. על מנת לעשות כן, חשוב שמילות החיפוש תהיינה בשפה המדוברת בשביל שיהיה ניתן להתחיל לחשוב איך לקדם את האתר. למרות שאנגלית היא שפה אוניברסאלית, רק 30% מאוכלוסיית העולם דוברת את השפה ולכן חשוב למצוא שפות אחרות מרכזיות לקדם איתן, ובנוסף לכך- למצוא את מנוע החיפוש שקהל יעד מסוים מחפש דרכו בצידו האחר של העולם (לאו דווקא גוגל), מה שדורש לימוד תורות נוספות לקידום אתרים. 

 מה כן משותף באתרים בשפות זרות?
המטרות זהות בכל קידום אתרים: למשוך כמה שיותר אנשים ולקוחות אל העסק או לחשוף אותם לרעיון מסוים, ואולי אפילו לגרור עם כך תגובות אינטראקטיביות. מוצאים את השיטה לבחינת התנהגות גולשים, ומיישמים שינויים בשטח על פי התוצאות. יכול להיות שקהל היעד מגיב שונה לצבעים שונים – על פי מסורת ותרבות. למשל- לבן מסמל צבע של אבל אצל הסינים, אצל העולם המערבי זה תום וטוהר. האם נבחר לקשט אתר שבו אנו רוצים להגדיל את המכירות בסין בצבע הזה, בעוד יש לנו אין סוף אפשרויות אחרות? צריך לחקור את השוק ולענות על כך. 

מחקר של מילות מפתח בשפות זרות
ישנם הבדלי כתיב בשפות השונות מאנגלית על אף שמקורן בשפה הלטינית. ישנם פונטים שונים לעיצורים ולהברות, ולכן יש לוודא כי מילות המפתח שאנו בודקים אכן המילים הספציפיות לשפה ואין טעויות כתיב, למרות שתמיד יהיה האחוז המזערי שיטעה וירשום את המילה בשגיאה מסוימת. עדיין זה לא יוביל להצלחה המקסימלית שהייתה יכולה להיות. 

בחירת שדה השיווק הרצוי
לפעמים רצוי לבנות אתר שלם, שיקביל לאותו אתר שמופיע בשפה העברית. על אותו האתר יש לתכנן תוכנית שיווקית שונה על פי הממצאים לקהל היעד הנוסף. התהליך הזה כולל תרגום תוכן של האתר לשפה המקומית, את התאמתו של הטקסט לסמנטיקה, שילוב של סלנג מקומי וניואנסים אחרים המקובלים באותו המקום.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!