פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

עיצוב לוגו

לוגו הוא רושם ראשוני של הלקוח על המוצר, האתר או החברה אותה רוצים להציג, לכן הוא משמעותי ביותר. לרוב הוא יכלול את שם החברה איור/תבליט/עיצוב גרפי כלשהו שיסמל את מהות החברה והחזון שלה ואת מאפייניה הייחודיים. הלוגו יחזור ויופיע בכל מוצרי החברה, ובכל הציוד המשרדי כגון ניירות, מעטפות, כרטיסי ביקור, באתר החברה וכמובן בשלט הבניין של החברה, על כן חשיבותו גבוהה ותקבע את עתיד החברה.

הלוגו כמותג שיווקי
הלוגו הוא מותג שיווקי ועל כן יש להעביר אותו בצורה בהירה, קליטה ונכונה – דבר שקשה ובעייתי לעשות, על כן רצוי מאוד להתייעץ באיש מקצוע.
חשיבות הלוגו מאוד גדולה כיוון והיא הרושם הראשוני של החברה, הקומקום של החברה לפני שמכירים את הפנים שלו. היא יכולה להיות מאוד יעילה ומסייעת ומצד שני הרסנית אם היא נעשית בצורה לא נכונה. כאמור, הלוגו יופיע בכל צעד ושעל בהמשך הדרך הארוכה של החברה ועל כן רעיון עיצוב הלוגו צריך להיות מגובש בצורה נכונה מלכתחילה.

כיצד בוחרים לוגו נכון?
תהליך עיצוב הלוגו מורכב מאוד וליבתו ברעיון שיווקי שמתחיל אצל הגרפיקאי או משרד הפרסום בו בחרתם. יש לעשות סקר שוק, לנתח את סטטוס החברה הקיים ובהתאם לתכנן תוכנית שיווקית שסיומה בעיצוב הלוגו. עיצוב הלוגו נעשה בשיתוף מלא של הלקוח, בהתייעצות ושיתוף פעולה עד לתוצאה שתהיה לשביעות רצונו של הלקוח.
כאשר עושים סיעור מוחין לבחירת הלוגו חשוב לשים דגש על קריטריונים רבים: לוגו שימשוך את העין, שיהיה בולט וענייני, שלא יכלול כיתוב רב מדי שיבלבל את הלקוח, שיהיה מראה אחיד בין הלוגו לשאר המוצרים. הלוגו צריך להיות סימן הזיהוי שלכם, פתיחת דלת ויצירת תדמית של החברה.
חשוב שהלוגו יהיה ייחודי ויהיה מובדל מסמלים של חברות אחרות. הבידול הוא מאוד חשוב כיוון והוא יכול לקבוע אם הלקוח ייפנה אלייך או למתחרה שלך.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!