פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

אפיון אתר ועמידה ביעדי פיתוח

רשת האינטרנט הפכה כבר מזמן לפלטפורמת הפרסום הגדולה והפופולארית ביותר בעולם. העיקרון היפה ביותר ברשת האינטרנט היא שהיא מסוגלת להכיל את כולם והיא מתייחסת לכל השחקנים במגרש המשחקים באופן שווה. על פניו המשפט האחרון אולי נכון אולם בפועל ברשת האינטרנט ניתן להבדיל בין השחקנים הרציניים במגרש לבין החובבנים על פי אתר האינטרנט שלהם. השחקנים הרציניים משקיעים הרבה מאוד משאבים בבניית אתר האינטרנט שלהם והתוצאות ניכרות היטב בשטח.

מהי המטרה בבניית אתר?
המטרה המרכזית של כל גוף עסקי או מסחרי שמקים אתר אינטרנט היא למשוך כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים לעסק, ולמנף את תנועת הגולשים באתר לצורך המרתם ללקוחות משלמים. לשם כך חברות רבות שוכרות אנשים מקצועיים על מנת שייבנו להם אתר אינטרנט ראוי. אחת הטעויות הנפוצות ביותר בתחום היא לבנות מהר אתר נוצץ מבלי להשקיע מחשבה לגבי מהן המטרות שאנו מעוניינים להשיג. לצורך כך המקצוענים האמיתיים בתחום לעולם לא בונים אתר לפני שהם מבצעים תהליך הנקרא איפיון אתר אינטרנט.

מהו איפיון אתר אינטרנט?

תהליך איפיון של אתר אינטרנט למעשה מגדיר בצורה ברורה, כיצד ייראה האתר ומהן המטרות אותו הוא אמור לממש. למשל, יש אתרי תדמית שמטרתן לעזור לעסק לבנות תדמית מסוימת, ישנם אתרי מכירה שמטרתם למשוך קונים, ישנם אתרים שתפקידם להעביר מידע ועוד אין ספור סוגים של אתרים. 

מה עושים לאחר האיפיון?
כאמור לכל אותם סוגים של אתרים ישנם מאפיינים שונים ולאחר תהליך האיפיון ניתן להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלנו בצורה שתואמת את המאפיינים ועוזרת לאתר לממש את ייעודו ולהצדיק את קיומו. כמו כן, אתר שנבנה לאחר תהליך אפיון הוא אתר שקל מאוד לבצע עליו תהליכי קידום אתרים מפני שהוא בנוי בצורה נכונה יותר למנועי החיפוש.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!