פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

חשיבות עיצוב אתרים

סטטיסטיקות הן משחק חשוב מחיינו, הן יכולות להנחות אותנו להצלחות על פי סקרים ומבדקים שאנחנו עושים. כך למשל, אפשר להסיק מניסיון, כי לעיצוב אתרים יש משמעות רבה בקשר להתקשרות של גולש לאתר. העיצוב מכתיב כמה נוח לגולש להסתובב באתר, האם המידע שהוא מחפש נגיש לו מספיק ומספק, ואם בכלל האתר ידידותי למשתמש. אם למשל ולצורך העניין נרפד את רקע האתר בכתום זועק ועל זה נרשום בצהוב בהיר או כתמתם, הסיכוי לאגור גולשים הוא די קלוש, לעומת מצב שבו הצבעים מעט יותר ניגודיים, יותר נעימים לעין ומבטאים את המסר של האתר.

עיצוב חווית משתמשים
מה שהגולש יפגוש ראשון לאחר שינחת על דף ההכוונה זה בעצם העיצוב, ממש כמו בפגישה עיוורת (למרות הפרדוקס). גולשים מחפשים דבר – מה במנועי החיפוש ועולים על התיאור שהם בדיוק רוצים להמשיך ולקרוא, אולם כשנוחתים כבר באתר ורואים שצריך לחפש זאת בין עשרות מאמרים, אותו עיצוב החטיא רחוק מאוד את הנקודה כנראה.

עיצוב על פי מיון מוגדר
לכל סגנון של אתר יש את העיצוב שלו, ואת מה שיתאים לקהל המוגדר לו. למשל, אתרי סרטים יכילו הרבה מדיות דיגיטליות כמו תמונות וקטעי וידאו, משחקים ואפילו באנרים. צריך לדעת איך לפזר אותם על פני העמוד, כדי למשוך כמה שיותר גולשים מיועדים. לכך ניתן להוסיף בהמשך גם מוסיקה, לצרף קישורים של אתרים אחרים או דפי נחיתה אחרים בתוך האתר ועוד.

עיצוב שיש בו כיבוד
אתם רוצים שהגולשים יהיו אורחים באתרכם לרגע? אפשר לעשות בניית אתר דינאמי– אפילו מדיה אינטגרלית כמו למשל משחק או סרטונים שישאירו אותו מעט יותר באתר. רוצים למשוך יותר גולשים – עצבו באנרים בולטים של תחרויות עם פרסים. רוצים שהגולשים ירגישו שהם כבר מכירים אתכם וסיפרתם להם על כל היתרונות שלכם? עצבו להם סיבוב וירטואלי בעסק, הישר למסך המחשב או סמארטפון.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ מקצועי בחינם!

התקשרו להתייעץ עוד היום! 0775669145

לעוד מאמרים

לאן כדאי לטוס בחופשת הפסח

י אפשר להפריז בחשיבותם של לימודים סדירים למי שרוצה להפוך לאינסטלטור. זה לא רק מספק את הידע והכישורים הבסיסיים הנדרשים למקצוע, אלא גם מקדם בטיחות, מקצועיות ויכולת להסתגל לשינויים בענף

Read More »

האם כדי לטוס לחו"ל בזמן חופשת לימודים בלתי מתוכננת?

טיסה ליעד בחו"ל לחופשת בית ספר בלתי צפויה יכולה להיות חוויה נפלאה, המספקת רגיעה, הרפתקאות והפסקה מהשגרה שלך. עם זאת, האם זה שווה את זה וכיצד לעשות זאת בזול תלוי בגורמים שונים, כולל התקציב שלך, מגבלות זמן והעדפות אישיות. הנה כמה שיקולים וטיפים לטיסה ליעד המצריך טיסה לחו"ל במהלך חופשת לימודים לא צפויה:

Read More »

בניית אתרי תדמית

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה בניית אתרי תדמית מהו אדם או חברה ללא התדמית האופפת אותו? כיום בעולם החומרי

Read More »

עיצוב לוגו גרפי

0775669145 צור קשר עם יועץ לימודים פורטל לימודי הייטק וניו מדיה עיצוב לוגו גרפי הלוגו, או הסמליל (בעברית) הוא הבסיס של מיתוג החברה. ככל שהוא

Read More »

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!