דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב לוגואים

לוגו הוא רושם ראשוני של הלקוח על המוצר, האתר או החברה אותה רוצים להציג, לכן הוא משמעותי ביותר. לרוב הוא יכלול את שם החברה איור/תבליט/עיצוב גרפי כלשהו שיסמל את מהות החברה והחזון שלה ואת מאפייניה הייחודיים. הלוגו יחזור ויופיע בכל מוצרי החברה, ובכל הציוד המשרדי כגון ניירות, מעטפות, כרטיסי ביקור, באתר החברה וכמובן בשלט הבניין של החברה, על כן חשיבותו גבוהה ותקבע את עתיד החברה.

הלוגו כמותג שיווקי
הלוגו הוא מותג שיווקי ועל כן יש להעביר אותו בצורה בהירה, קליטה ונכונה – דבר שקשה ובעייתי לעשות, על כן רצוי מאוד להתייעץ באיש מקצוע.
חשיבות הלוגו מאוד גדולה כיוון והיא הרושם הראשוני של החברה, הקומקום של החברה לפני שמכירים את הפנים שלו. היא יכולה להיות מאוד יעילה ומסייעת ומצד שני הרסנית אם היא נעשית בצורה לא נכונה. כאמור, הלוגו יופיע בכל צעד ושעל בהמשך הדרך הארוכה של החברה ועל כן רעיון עיצוב הלוגו צריך להיות מגובש בצורה נכונה מלכתחילה.

כיצד בוחרים לוגו נכון?
תהליך עיצוב הלוגו מורכב מאוד וליבתו ברעיון שיווקי שמתחיל אצל הגרפיקאי או משרד הפרסום בו בחרתם. יש לעשות סקר שוק, לנתח את סטטוס החברה הקיים ובהתאם לתכנן תוכנית שיווקית שסיומה בעיצוב הלוגו. עיצוב הלוגו נעשה בשיתוף מלא של הלקוח, בהתייעצות ושיתוף פעולה עד לתוצאה שתהיה לשביעות רצונו של הלקוח.
כאשר עושים סיעור מוחין לבחירת הלוגו חשוב לשים דגש על קריטריונים רבים: לוגו שימשוך את העין, שיהיה בולט וענייני, שלא יכלול כיתוב רב מדי שיבלבל את הלקוח, שיהיה מראה אחיד בין הלוגו לשאר המוצרים. הלוגו צריך להיות סימן הזיהוי שלכם, פתיחת דלת ויצירת תדמית של החברה.
חשוב שהלוגו יהיה ייחודי ויהיה מובדל מסמלים של חברות אחרות. הבידול הוא מאוד חשוב כיוון והוא יכול לקבוע אם הלקוח ייפנה אלייך או למתחרה שלך.
 קורס עריכת וידאו, קורס עיצוב אירועים

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.