פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

לימודי תואר ראשון

הצעד הראשון והחשוב ביותר לפני פיתוח קריירה – הינו תואר ראשון.

תואר ראשון ביד נותן מספר יתרונות קריטיים בשוק העבודה, כגון שיפור שכר וקידום תדמית מקצועית, לצד שיפור יכולות אישיות כגון ניהול זמנים ועמידה תחת לחץ, שילוב לימודים ועבודה ועוד מגוון כישורים נדרשים וחשובים.

 

אז מאיפה מתחילים? מה כדאי  ללמוד? איפה? כמה זמן? דו חוגי או חד חוגי? הנדסה או מחשבים? חינוך או אומנות? אנחנו כאן על מנת לענות על כל השאלות אשר מציפות את כל מי שמתלבט על לימודים!

הקניית כלים

לימודי תואר ראשון יעניקו לכם את הראייה שמעבר, הסקת מסקנות, נתינת פתרונות, התמודדויות שונות עם עומסים, ועוד כישורים לחיים

חיי הסטודנט

חיי הסטודנט הם הרבה יותר מסתם לימודים. הם חוויתיים, מאתגרים, סוחפים אותך פנימה, מקנים לך חברים לחיים ובעיקר בלתי נשכחים. בואו לקחת חלק!

דרישות

תואר ראשון = כרטיס כניסה לשוק העבודה. גם אם אינכם יודעים לאיזה כיוון תרצו ללכת, מקצועות כגון ראיית חשבון, רפואה, הנדסה או עריכת דין - יחייבו אתכם בתואר.

מאיפה מתחילים?

ברור לנו שאתם מוצפים בשאלות ותהיות כרגע, אך אל דאגה, בפורטל שלנו תוכלו להתרווח על הספה בזמן שאתם מקבלים את כל המידע הנחוץ לכם לכניסה חלקה לעולם הלימודים.

שאלות נפוצות כמו כמה זמן אורך תואר?

(בין 3 ל-4 שנות לימוד אקדמאיות)

 או מה זה נקודות זכות? (משקל הסדנא/ הקורס שאתם לומדים במהלך התואר) או ממה הן מושפעות?

וסילבוס? מי שמע על המילה הזאת בכלל?

תואר ראשון אומר בהכרח שמובטח לי מקצוע בסוף הלימודים?

על כל השאלות הנפוצות הללו אנחנו כאן כדי לענות לכם!

 

איך תדעו מה אתם באמת רוצים ללמוד?

נכון שזה נשמע לא הכי מפתה, אבל אין מה לעשות – כדי להיות בטוח במקצוע הלימודים שאתם הולכים להיכנס אליו, כדי להתחייב אליו וכדי לתת את ה200 אחוז שלכם במהלך הלימודים 

יש לעשות מחקר מעמיק ומקיף על מקצועות הלימוד השונים, חוגים, סדנאות וקורסים, וכמובן- מה מתאים לכם? מה מושך אתכם? 

נכון שזה מפתה ללכת ללמוד עם חברים, או מה שההורים אמרו לנו שישיג לנו עבודה טובה ויציבה – אך זה לא חוסך מאיתנו את אחריות המחקר!

אנחנו בפורטל unicorn באים להקל עליכם, ובעצם מרכזים לכם את כל המידע הנחוץ לכם כדי לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר ב ש ב י ל כ ם!

מעוניינים לשמוע עוד? 

התקשרו אלינו וקבלו ייעוץ מקצועי בחינם!

תחומי הלימוד הנלמדים בתואר ראשון

הנדסת תוכנה

הנדסת תוכנה תקנה לבוגרי התואר כישורים בטכנולוגיות מתחומי ידע שונים לשם פיתוח יעיל ושיטתי על מערכות, ובכך מכשירים אנשי מקצוע על מנת להוות כוח אדם מומחה ומיומן שישתלב בתעשייה לפי הצורך.

עיצוב גרפי

לימודי העיצוב הגרפי משלבים יצירתיות ויכולת טכנית תוך כדי הכרה מעמיקה של עולם הפרסום ועידן האינטרנט.
מדובר בלימודים מרתקים ועניינים אשר מאפשרים לבוגריהם אפשרויות תעסוקה רבות בסיומם.

מדעי המחשב

תואר ראשון במדעי המחשב יעניק לכם את ארגז הכלים הנדרש להשתלבות מהירה בעולם ההייטק ובמשרות הבכירות ביותר! בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב נהנים ממשכורות גבוהות ועבודות מאתגרות ודינאמיות בשוק העבודה.

הנדסת תעשייה וניהול

לא סתם מהנדסי תעשייה וניהול משתלבים בעמדות ניהוליות ובכירות ברחבי ארגונים וחברות גדולים ונחשבים. במהלך הלימודים תלמדו מגוון נושאים אשר כל תחום בפני עצמו פותח דלתות, וכל סטודנט יכול לבחור את התחום המתאים לו ולהמשיך ולהתקדם ולהתפתח בו.

מערכות וטנולוגיות מידע

בתואר ראשון במערכות וטכנולוגיות מדע תעסקו בהקניית ידע טכני וטכנולוגי וכמו כן בלמידת מקצועות הליבה ההכרחיים לעבודה בתחום. בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב כמהנדסי מערכות מידע, תוכנה, להתקדם לתחומי ניהול בכירים או אפילו להמשיך למחקר בנושאים אלו.

תקשורת חזותית

תקשורת חזותית היא חלק בלתי נפקד מהעולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים. באמצעות לימודי תקשורת חזותית תוכלו לעבוד בשלל עבודות כגון פרסום, שיווק, עיצוב לדפוס ולאינטרנט, משרדי הפקות ועוד.

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!