פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

קורס CSS

כל מה שרצית לדעת על קורס CSS

קורס CSS

תחום בניית האתרים הינו תחום מגוון ורבגוני ביותר, הוא כולל שפות קוד רבות, שימוש בתוכנות עיצוב ובניה שונות והכרה של אלמנטים שונים ומתפתחים אשר מתאימים כל אחת מהן לסוג עבודה שונה ולאתר רלוונטי. אחת משפות התכנות הבסיסיות והנפוצות ביותר היא שפת הCSS אשר נחשבת לשפה התומכת ובשפת הHTML על ידי הכרה של שתי שפות בסיס אלה ניתן לבנות אתרים באיכות גבוהה. מטרתה העיקרית של שפת הCSS היא להעניק לתוכן המצוי באתר איפיון חזותי על ידי עיצוב והנפשה. על מנת לקבל הסמכה מלאה בתחום הCSS כדאי לפנות לאחר מבתי הספר המובילים בתחום אשר מעניקים לבוגריהם את מלוא הידע הטכנולוגי והעיוני הנדרשים על מנת להיחשב למובילים בתחום.

אם חיפשת מוסד לימוד מוביל- הגעת למקום הנכון, יועצי הלימודים של פורטל ההייטק והניו מדיה ישמחו לשמוע ממך, להבין את הצרכים שלך ולקשר בינך לבין מוסדות הלימוד השונים ובכך לעזור לך לבחור את מוסד הלימוד הנכון והרלוונטי ביותר עבורך.

Depositphotos_225730574_l-2015

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 0775669145 או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

advertising banner sign - woman excited pointing looking down on empty blank billboard paper sign board. Young business woman isolated on white background.

מספר נקודות חשובות שצריך להתיחס אליהם לפני בחירת מקצוע

למי קורס CSS מתאים ובמה צריך לעמוד כדי להתקבל ללימודים אלו?

תנאי קבלה

קורס הCSS הינו אחד מקוסי הבסיס ללימודי בניית ועיצוב אתרים, על כן מוסדות הלימוד מתנים את הרישום במעבר ראיון קבלה אישי ובחינות פנימיות.

משך הלימודים

היקפו של הקורס משתנה בין מוסד למוסד אך בממוצע עומד הוא על 14-16 מפגשים חד שבועיים.

 

 

שכר ממוצע

משכורות התחלתיות בגובה 8,000 ש"ח. המשכורת עולה משמעותית עם צבירת ותק.ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!