פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

הנדסאי אלקטרוניקה

כל מה שרצית לדעת על הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה

איך מתחילים קרירה איכותית בתחום האלקטרוניקה המתפתח? מהו כרטיס הכניסה הבטוח ביותר לעולם הקידמה הטכנולוגית? מהם תנאי הסף הבסיסיים בהם אני נדרש לעמוד על מנת להיכנס לעולם מבוקש זה ולזכות במשרה איכותית וריווחית? אם שאלות אלה ועוד מעניינות אותך?  לימודי הנדסאי אלקטרוניקה הם בהחלט נתיב אופציונלי שכדאי לך לשקול. מדובר בתוכנית לימודית שמטרתה היא להכיר ללומדים אותה את עולם התעשייה הטכנולוגית באופן כללי ובכלל זה הכרה של תחומי התעשיהף כימיה, לימודי מחשב מעמיקים, יסודות בעולם החשמל, לימודי מדידות מסוגים שונים, אנגלית בדגש   על הפן הטכני ועוד שלל נושאים מרתקים שיהפכו אותך להיות מומחה בתחום ויעניקו לך את כרטיס הכניסה האיכותי ביותר לעולם האלקטרוני. תוכנית לימודי ההנדסאי אלקטרוניקה אורכת לרוב שנתיים והיא נלמדת במספר רב של מוסדות לימוד איכותיים ביותר ברחבי הארץ. אם הינך מעוניין להתחיל את מסע לימודך, השאר פרטיך או צור עמנו קשר טלפוני ואחד מיועצי הלימודים של פורטל הייטק והניו מדיה ישמח לספר לך אודות מוסדות הלימוד השונים ולסייע לך לבחור את המסלול הנכון ביותר עבורך.

business man hand working on laptop computer with digital layer business strategy and social media diagram on wooden desk

ליעוץ מקצועי חינם התקשר: 0775669145 או השאר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

advertising banner sign - woman excited pointing looking down on empty blank billboard paper sign board. Young business woman isolated on white background.

מספר נקודות חשובות שצריך להתיחס אליהם לפני בחירת מקצוע

למי הנדסאי אלקטרוניקה מתאים ובמה צריך לעמוד כדי להתקבל ללימודים אלו?

תנאי קבלה

תעודת בגרות מלאה הכוללת 3 יח"ל באנגלית ובמתמטיקה או לחילופין מכינה קדם אקדמית.

משך הלימודים

לימודי הנדסאות אלקטרוניקה אורכים כשנתיים

 

שכר ממוצע

שכר התחלתי ממוצע נע בין 6,000-10,000 ש"ח

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!