פורטל לימודי הייטק וניו מדיה

לימודי הנדסאים

לימודי הנדסאים, שהם בעצם ה"אח הקטן של תואר ראשון", עוסקים בכל תחומי הבניין, אדריכלות, עיצוב פנים, רכב, מכשור בקרה וחשמל, תעשייה וניהול ועוד מגוון תחומים.

בעלי אוריינטציה טכנית? מעוניינים להחזיק בדיפלומה ולהתמקצע בנושאים המעניינים אתכם מא' עד ת'?

בואו להיות הנדסאים! 

מלאו פרטים מלאים כולל שם מלא ועיר מגורים כדי שנוכל לתת שרות מלא ואיכותי

שכר הלימוד

שכר הלימוד בלימודי ההנדסאים הינו קריטריון מפתה ביותר, בעוד הנם נמוכים משמעותית מלימודי תואר ראשון, וגורמים להמוני צעירים לשקול ברצינות את לימודי ההנדסאים על לימודי תואר.

תכנית לימודים ממוקדת וגמישה

את לימודי ההנדסאים תוכלו לסיים בתוך שתי שנות לימוד אקדמאיות בלבד ובכך לצבור יתרון בניסיון בשוק התעסוקתי ולצלול הישר פנימה לעבודה. בנוסף ניתן לשלב לימודי ערב ו/ בוקר

תנאי קבלה נוחים

אין ספק שתנאי הקבלה הינם פקטור חשוב לאנשים רבים, והתנאים הנוחים ללימודי הנדסאים גורמים ללימודים אלו להיות נחשקים בקרב צעירים רבים

הנדסאי בניין? או בכלל חשמל? מהנדס מכונות? כל המקצועות וההבדלים ביניהם

נתחיל מהדבר העיקרי והחשוב ביותר- לימודי הנדסאי ולימודי הנדסה הם שני דברים שונים!

בלימודי הנדסאי תתרכזו באלמנטים טכניים בלבד, ללא התמקדות מיוחדת בתחום העיוני והתיאורטי, לעומת תואר ראשון בהנדסה אשר עוסק יותר בתיאוריה מאשר בפרקטיקה.

אז מה ניתן ללמוד בלימודי ההנדסאים? קבלו הצצה קטנה- 

בתחום הבנייה תוכלו להתמקצע כהנדסאי בניין, הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים או כהנדסאי הנדסה אזרחית.

לעומת זאת אם תחום התקשורת והמדיה מושך אתכם, תוכלו להתקבל ללימודי הנדסאי תקשורת חזותית, הנדסאי סאונד או הנדסאי קולנוע וטלווזיה.

בנוסף, בכל תחום התעשייה ישנם הנדסאי תעשייה וניהול, קירור, עיצוב תעשייתי ועוד.

וכמובן שלא נשאיר מאחור את הנדסי הרכב, המכונות, החשמל והאלקטרוניקה.

ללימודי ההנדסאים ישנן אופציות שונות ומגונות להציע לתלמידיהם!

מעוניינים בעוד מידע?

מכינת קדם הנדסאים ופלאיה

עקב הביקוש הגבוה ללימודי הנדסאים וההבנה כי לא כולם עומדים ברף הקבלה, הוקמו מכינות ללימודי ההנדסאים שנותנות יתרונות משמעותיים לתחילת הלימודים.

באופן כללי, ניתן לראות כי מכינה קדם הנדסאית בראש ובראשונה מסירה חלודה, עוזרת לגבש יכולות למידה וליצור אווירת למידה מתאימה לסטודנט.

ניתן לראות רבים שאינם נדרשים לעבור מכינה על מנת להתקבל בכל זאת עושים אותה על מנת להשתפר וזהו אינו מחזה נדיר.

בנוסף למכינה מספר יתרונות נוספים כמו נתינת הזדמנות שווה לכל מי שאין תעודת בגרות מלאה או לא עומד בדרישות ללימודים ופיקוח של גוף ממשלתי אשר מעיד על מסלול המותאם לשוק העבודה.

התקשרו אלינו וקבלו ייעוץ מקצועי בחינם!

תחומי הלימוד הנלמדים בלימודי הנדסאים

הנדסאי בניין

מקצוע הנדסי הבניין הינו מקצוע שלעולם לא תיפסק הדרישה אליו. אם אתן מעוניינים במקצוע יוקרתי ונדרש בשוק, הכולל עבודת שטח דינמית, יחסי אנוש גבוהים וניהול צוותים - זהו המקום בשבילכם!

הנדסאי תקשורת חזותית

אוהבים את עולם הפרסום? טובים בהעברת רעיונות לביצוע בצורה יצירתית? רוצים שכולם ידברו על העבודות שלכם? בואו להיות אמנים טכנאים ולפרות עם היצירתיות שלכם החוצה

הנדסאי תעשייה וניהול

כולנו תמיד מחפשים איך להתייעל, בואו ללמוד איך עושים את זה באופן מקצועי והופכים את זה למקצוע! הנדסאי טכנאי וניהול משמשים כבורג חשוב במערכת הארגונים השונים בעודם לוקחים חלק גדול בייעול ושיפור תהליכי ייצור ושירות

הנדסאי מכונות

רוצים לדעת הכל מהכל? יצירתיים בלי סוף עם ידיים טובות? הנדסאי מכונות הינו אחד המקצועות המתגמלים ביותר בשוק העבודה עם פוטנציאל אדיר(!) במסגרתו תלמדו כיצד לפתח, לחקור, לעצב, לבדוק ולתחזק מערכות ממכשורים זעירים מתקדמים ועד למנועים ומכונות כבדות

הנדסאי אלקטרוניקה וחשמל

מעוניינים לעצב את העתיד? ללוות את ההתפתחות הטכנולוגית העולמית ולהיעזר בה על מנת לפתח ולהתפתח? ממערכות תקשורת ורשתות, ועד למכונות במפעלים - בואו ללמוד את אחד המקצועות המתגמלים והנחשקים בשוק העבודה!

הנדסאי מכשור רפואי

תמיד שאפתם לשלמות? רוצים לעבוד בעבודה עם שליחות? הנדסאי המכשור הרפואי אחראיים על תפעול הציוד הרפואי ותחזוקתו באופן מושלם אשר בסוף היום מציל מטופלים וחולים רבים, ומשלבים בתוכם אנטומיה, פיזיולוגיה,, פרוצדורות רפואיות ועוד. בואו לשמוע עוד פרטים!

ניווט מהיר

השאירו פרטים מלאים לשיחה עם נציג מקצועי !

תודה על פנייתכם!
נציג ייצור אתכם קשר בהקדם
או
התקשרו למספר 03-3727765 לקבלת ייעוץ מיידי!