דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

 ברוכים הבאים למאגר השאלות והתשובות שלנו

בדף זה תוכלו למצוא שאלות ותשובות לשאלות נפוצות אשר נשאלו על ידי לקוחותינו וקהל הגולשים באתר, במהלך השנים ואשר קשורים לתחום האינטרנט. במידה ויש לך שאלה שלא מצאת עליה תשובה באתר שלנו, צור עמנו קשר ונשמח לפרסם במאגר זה את שאלתך ותשובתנו בנידון.

 על פי מה נקבע מחיר השירות שלכם?

המחיר אותו אנו גובים עבור כל אחד מהשירותים שלנו נקבע בהתאם לזמן שעות העבודה המשוער על הפרוייקט, בהתאם לכך אנו גם נוכל לשער תוך כמה זמן נוכל לסיים את הפרוייקט עבורכם.

בשביל מה צריך לעשות UI לאתר?

על מנת לשפר את תפוקת האתר, יש להכווין את הגולש אל האיזורים באתר שיענו על צרכי הגולש ועל צרכי בעלי האתר כאחד, תכנון נכון של מבנה האתר והתנועה בו תוך שימת דגש גם על העיצוב, תעזור בהגשמת החזון.

איך בוחרים חברת עיצוב אתרים, בניית אתרים או UI?

ראשית כל עליכם להפגש עם מספר חברות ולבדוק האם נוצר בינכם לבין נציגי החברה "קליק" (האם נראה לכם שתרצו לעבוד מול אותו נציג באופן רציף?) והאם יש תיאום ציפיות ראשוני ביניכם, אין אנו ממליצים לכם לעבוד מול חברה אשר מלכתחילה לא נוצרו יחסים טובים בינכם לבין נציגיה. לאחר מכן חשוב שתבקשו מהחברה את רשימת הלקוחות שלה, אין כמו מראה עיניים, בידקו, תוכלו בנוסף גם להתקשר לאותם לקוחות ולתשאל אותם על התרשמותם מהחברה. התייחסו כמובן גם למחיר אשר מוצע על ידי החברה ובידקו היטב מה מוצע לכם בחוזה. אפשר בנוסף לבקש אסמכתאות לידע מקצועי כגון תעודת בוגר קורס דוט נט או קורס עיצוב גרפי וכיוצא בזה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.