דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

מאפיין אתרים

תחום האינטרנט הביא עימו תתי ז'אנרים ומקצועות חדשים שקשורים בו. בכדי שיהיה לנו לאן לגלוש ושאחרים יוכלו לבקר אצלנו ולהכיר אותנו אנו זקוקים לאתר אינטרנט. אתר כזה דורש בנייה על ידי חברות ובוני אתרים מקצועיים, אך עוד קודם לתהליך הבנייה מתבצע תהליך של אפיון. אפיון האתר נעשה במטרה למקד את דרישות האתר, להבין את הקונספט שלו, מה הוא רוצה לשדר לגולשים ואיך הוא יעשה זאת וישיג את מטרותיו בצורה הטובה ביותר. מאפיין אתרים יצטרך להעמיק בעניין המטרות של האתר ולהבין אותם היטב כך שבעקבות תהליך זה תוכל להתרחש בנייה יסודית, יעילה ומקצועית של האתר ובנוסף יהיה קל יותר לקדמו במנועי החיפוש.

מתחילים לאפיין
מאפיין אתרים חייב להתחיל מבראשית ולהגדיר יחד עם בעלי האתר את הדרישות ספציפיות ושיטות העבודה הדרושות והרצויות לאתר שלהם. בין השאר ישפיעו על ההחלטות משתנים כמו העיסוק והקטלוג של האתר, קהל היעד, מטרות שרוצה האתר להשיג, תקציב העומד לרשות הבעלים ועוד. ישנן דרישות כלליות שיהיו נכונות לאפיון רוב האתרים כמו עיצוב מושך, ממשק נוח למשתמש, שילוב מולטימדיה באתר, התכתבות עם מנועי חיפוש כגון גוגל ואחרון, פתרונות אחסון באתר, גיבוי ואבטחת מידע, בדיקת איכות ביצוע ועוד. יחד עם זאת על המאפיין להבין מעבר לכל אלה את הדרישות הנוספות של האתר הפרטי ולראות במה הוא נבדל מאחרים.

מאפיינים מקצועית
שלב האפיון הקודם לבניית האתר הוא בעל חשיבות רבה ויכול להיות מכריע בבנייה ובהתפתחות של האתר. מעבר להקלה בעבודה על בניית האתר בעקבות אפיון נכון, אפיון שגוי יכול לחבל בהצלחת האתר בהגעה אל מטרותיו ולגרום לו נזק שלילי שכן הוא מהווה את התשתית לעבודת האתר. לכן כדאי לשכור את שירותיו של מאפיין אתרים מקצועי ומנוסה בתחום שיוכל לבצע את התהליך כראוי.
 

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.