דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתר פלאש

תחום עיצוב האתרים כולל בתוכו ז'אנרים וסוגים שונים של אפשרויות עיצוב. אתרים שונים נדרשים לסוגים אחרים של עיצוב בעקבות התוכן שלהם והמטרות השונות שלשמן הם פועלים. עיצוב אתרים בפלאש הוא אחד התחומים הללו והינו עיצוב המתמקד בתחום המולטימדיה ומאפשר שילוב והרצה של סרטוני אנימציה, סרטים קצרים ותמונות נעות בשילוב סאונד וצלילי שמע. הדבר נעשה בעזרת תוכנת פלאש שמספקת כלים לבנייה והרצה של חומרי אנימציה וראי-נוע. השימוש בפלאש נעשה באתרים רבים בשל הרצון להמחיש ולהעביר מסרים באופן מוחשי, חוויתי וברור יותר נוסף על הטקסט הכתוב. נוסף על כך זהו כלי מצוין שמושך את תשומת ליבו של הגולש ומאפשר להוביל אותו למקומות בהם אנו חפצים שיבקר.

שימוש בפלאש
השימוש הנרחב שעושים אתרי התוכן השונים בעיצוב גרפי ועיצוב פלאש ובאפשרויות הניתנות ממנו משמש סוגים שונים של צרכים. ארגונים וחברות גדולות משתמשים באפשרות הצגת המצגות שמציע הפלאש בכדי להעביר תוכן ומידע וכך גם אתרים לימודיים שעושים שימוש במולטימדיה (דו או תלת מימדית) כדי ללמד דרך מצגות ברורות המשלבות תמונה נעה וסאונד ומאפשרות לימוד יעיל וברור. התוכן המשולב במצגות ובסרטונים השונים ניתן להחלפה ולהזנה מחדש מה שמייעל עוד יותר את אופן השימוש.

למשוך את הגולש
חווית הגלישה המתקבלת עם שימוש בפלאש היא נעימה ומרגשת לאין ערוך מזו המתרחשת בלעדיו. הדבר גורם לגולש הנתקל בסרטון או מצגת שכאלו להישאר זמן ממושך יותר באתר ולגלות בו דברים נוספים שאליהם לא היה מגיע לולא השיטוט. נוסף על כך מתאפשר ניתוח ואפיון של נתוני הגלישה באתר בפורום מיוחד, שמספק פרטים טכניים כמו זהות הכתובת האינטרנטית של הגולש, משך הזמן של גולש באתר, מספר הקלקות על תוכן מסוים ועוד. סיכום וניתוח נכון של נתונים אלה יוביל להבנה בדבר התוכן הרצוי והרגלי הגלישה ויוביל את המפעילים לדאוג בהתאם לעיצוב לאתר בכדי למשוך גולשים נוספים.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.