דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

 

תוכנות עיצוב אתרים

בעולם המודרני לכל חברה, איש מקצוע, גופים ממשלתיים ובעצם לכולם יש אתרי אינטרנט. על כן נוצר צורך עצום בשוק למעצבי אתרים באינטרנט, וכן אנשים רבים לומדים לעשות זאת בזמנם החופשי כתחביב וככלי עזר בעבודה. הנה כמה תוכנות שבעזרתן ניתן להקל על תהליך עיצוב האתר הרצוי.

 Adobe Photosho - פוטושופ
זוהי כנראה תוכנת העיצוב הגרפי המפורסמת ביותר, וכל מעצב גרפי מכיר אותה ושולט בה על בורייה. תוכנת פוטושופ מאפשרת לעבד תמונות וגרפיקה ברמה מתקדמת, להוסיף כל מיני אפקטים מיוחדים לתמונות ולטקסטים כתובים. למעשה רוב התהליך של עיצוב אתרי אינטרנט מתבצע באמצעות תוכנה זו.
 
Adobe Flash- פלאש
תוכנת הפלאש היא תוכנה המשמשת לאנימציה ותנועה אשר משתלבים באתרי האינטרנט. קיימים אתרים שלמים שנבנים אך ורק בטכנולוגיית פלאש, וכל מעצב גרפי מכיר את התוכנה ויודע להשתמש בה. התוכנה פופולארית בקרב מעצבים מקצועיים ומעצבים חובבים כאחד. תוכנת פלאש מכילה בתוכה שפת תכנות בשם action script (אקשן סקריפט) שבאמצעותה ניתן לפתח ממשקי אינטרנט מתוחכמים ומתקדמים.

Adobe Illustrator – אילוסטרייטור
אילוסטרייטור היא תוכנה המשמשת לעיצוב גרפיקה ווקטורית שמשתלבת בסביבה של תוכנות הפלאש והפוטושופ שהוזכרו פה קודם. באמצעות תוכנה זו ניתן להכין לוגויים, פונטים ועוד דברים רבים.

Adobe Dreamweaver – דרימוויבר
זוהי תוכנה הכרחית עבור כל מעצב גרפי משקיען ורציני. באמצעות הדרימוויבר ניתן לתכנת דפי HTML וליצור ממשק עבודה קל ומהיר בתהליך בניית אתרי אינטרנט.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.