דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתרי מכירה

אתרי מכירות , כשמם כן הם, אתרים שמיועדים למכירה של מוצרים ולהפקת רווחים אישיים. אתר מכירות פונה על פי רוב לחתך אוכלוסייה רחב מאוד, במיוחד כאשר מדובר במוצר/ים שרלוונטיים לאנשים בטווח גילאים שונה. על כן , עיצוב אתר מכירה הוא אתגר לא פשוט. מצד אחד הוא צריך להתאים לקהל רחב, מצד שני הוא צריך להיות צעיר ואטרקטיבי, מצד שלישי העיצוב משפיע על אחוזי הנטישה של הגולשים שכן עיצוב לא מושך יכול לגרום לגולש לעזוב את האתר מבלי לעיין במילה אחת בו. אם כן, עבודתו של מעצב אתר מכירה היא לא פשוטה.

כיצד משפיע העיצוב של האתר על אחוז המכירות?
המטרה העיקרית של אתר מכירות, בניגוד לאתרי תדמית למשל, היא להעלות את אחוזי המכירות כמה שניתן. מכירה באינטרנט היא אגרסיבית ונעשית תוך שימוש נרחב באמצעים שיווקיים גראפיים שנמצאים באחריותו של מעצב אתר המכירות. כך למשל עיצוב של באנרים, מערכות ניוזלטר, עיצוב האתר עצמו כך שיהיה מושך לעין ויגרום לגולש לעבור מדף אחד למשנהו כבמעין מעגל שאין לו סוף הוא חשוב מאוד למכירות. העיצוב של האתר מהווה חלק בלתי נפרד מהכניסות לאתר, מהשהייה הממושכת בו ובסופו של דבר למכירות עצמן.

כיצד ניתן לבחור חברה לעיצוב אתר מכירה?
לאחר שהבנו כי יש קשר בלתי נפרד בין בניית האתר והעיצוב הגראפי שלו לבין המכירה הגיעה העת לבחור חברה לעיצוב אתר המכירות. קיימות בשוק הישראלי חברות רבות שמעניקות שירותי אינטרנט, בניית אתרים, קידום אתרים וכמובן עיצוב אתרים. כיוון שמדובר בעולם של אינטרנט רצוי לעשות גם סקר שוק באינטרנט. חברה עם אתר מרשים ומושקע תיתן את הרושם הראשוני כי היא עושה את עבודתה כראוי וכי השתלם לה להשקיע זמן ומשאבים כספיים בכדי להשקיע באתר שלה. רושם ראשוני זה הוא חיובי, אך חשוב להרים טלפון, לקבוע פגישה ולבדוק האם יש כימיה עם המעצב, האם הוא מבין לרוחכם ואת המחשבה העיצובית וכיצד הוא משלב אותה עם שלו.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.