דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

                                     הצעות מחירים לבניית אתר

בבניית אתר מושקעת עבודה, אולם זהו השלב שבו "אופים את הלחם שישלח על פני המים", לכן רצוי להכין אותו מחומרים איכותיים. כדי לדעת בדיוק אילו הצעות מחיר לבניית אתר כדאי להגיש לבעלי האתר, חשוב לכלול בה את כל המרכיבים הכלולים בתוכנית, גם בשביל התיעוד וגם לצורך עקיפת כל התנאים למחיר. לדוגמה – חשוב לכלול בה את מטרת בניית האתר, קהל היעד של האתר, דרך שיווקית של האתר, מגבלות או אילוצים שישפיעו על מהלך העבודה ועוד.

כיצד נראות הצעות מחירים לבניית אתר?
קודם כל יש להציג ולתאר את הפרופיל העסקי של מגיש ההצעה – ניסיון קודם בפיתוח מערכות וממשקים, במה בוני אתר זה יוכלו לתרום לפיתוח האתר על- פי ניסיונם והידע שלהם. יש לכלול גם את תיאור החברה שמזמינה את הפרויקט (אופי הפעילות שלה ותיאור האתר הקיים). אם ישנם אתרים מתחרים דומים, רצוי לשלוח קישור לאותם אתרים על מנת לסקור כיצד תוכלו להתעלות מעליהם באופן תחרותי. בהתאם לשפת הבניית של האתר, יש להתאים את עיצוב האתר ולהציע את עיצוב האתר על ידי הצוות של חברת בניית האתרים, לאפשר מחיר לעיצוב אתר ממקורות חיצוניים, ואותו הדבר בהקשר של
קידום אתרים, במידה והחברה לבניית אתרים עוסקת גם בקידום אתרים. בין השאר יש לכלול לוח זמנים לסיום המלאכה, נפחו אחסון ועוד.

מדוע חשוב לקבל מספר הצעות מחירים לבניית אתר?
הצלחת העסק שלך תלויה בפרסום, וכיום המקור העיקרי לפרסום הינו עולם האינטרנט. אתר אשר בנוי באופן מקצועי ומושך, יוכל להעניק לעסק שלך מינוף עוצמתי. כדי שהמינוף הזה יקרה לאורך זמן נחוצה לכם תוכנית חומש מדויקת וחברה שעומדת בתנאים. כדי להבטיח שיתוף פעולה פורה ויעיל להצלחת האתר, רצוי לבחור בחברה שמספר שירותים רבים ככל הניתן.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.