דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

המושג לוגו או "סמליל" מתייחס לאיור כלשהו הכולל את שם החברה, הוא יכול להתלוות בעיצוב גרפי כלשהו או להופיע כתבליט מסוים. הלוגו הוא הפנים של החברה, הוא מה שיזוהה עם החברה בקרב הציבור הרחב. החשיבות של הלוגו היא גדולה, במיוחד בעיצוב אתר אינטרנט. הלוגו ימשוך את העין של הגולשים ויהיה אחד הגורמים להישארות ממושכת באתר – שזו המטרה הסופית של בוני האתרים – משיכת גולשים, צפיות מרובות וממושכות בכל דף ובכך עיון מעמיק יותר בתכני האתר.

תפקידו השיווקי של עיצוב לוגו לאתר
הלוגו הוא ברכת השלום הראשונה עם כל לקוח פוטנציאלי. מדובר במתן רושם ראשוני וביצירת סמל זיהוי לחברה. הלוגו מהווה מרכיב קריטי בשיווק הראשוני של החברה. לוגו טוב יכול להניף חברה באוויר ולגרום לה לשגשוג רב. כל עוד הלוגו מעביר את מסר החברה באופן ברור, בהיר וקריא, באופן שנעים על העין, תוך חשיבה שיווקית – מדובר בלוגו מקצועי שמיישם את מטרתו.

כיצד נבחר חברה לעיצוב לוגו לאתר אינטרנט
לוגו של חברה יכול להופיע באתר אינטרנט בצורה שונה מעט מאשר הלוגו מופיע בחיי היום-יום על בניין החברה, על הדפים, באימיילים וכו'. ניתן באתר אינטרנט להנפיש את הלוגו לעשות אותו בוהק יותר, מושך את העין יותר, ניתן לערוך אותו באמצעות פלאש וכו'. כאשר מתלבטים בין חברות שיעצבו לוגו לאתר אינטרנט יש להתחשב בפרמטרים הבאים: האם החברה מוכרת, האם קיים תיק עבודות עם ניסיון קודם של החברה, האם בידי החברה נתונים ממשיים על הצלחת ושגשוג האתר באמצעות הלוגו, האם אתם רוצים להשכיר את שירותיה של חברת קידום אתרים שערוך אתר שלם שכולל לוגו אתר או להתמקד בחברת עיצוב שתתמקד בלוגו בלבד? שאלות אלו יוכלו לסייע לכם בבחירת חברה שתתאים לדרישותיכם.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.