דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

איפיון אתר

לפני שמקימים מוצר, יש לעשות בדיקות מטרימות. כשמדובר באתר אינטרנטי, כמו שאר המוצרים חושבים על כל דבר שיכול לגרום לגולש לעשות את הפעולה שאליה התכוונו עם הקמת האתר (יכול להיות פעולה שיווקית למשל) וכפועל נגזר מכך להשאיר את הגולשים בתוך האתר לזמן המרבי.

ללחוץ על הכפתור הנכון
כדי לגרום לגולש לעשות את מה שבעלי האתר התכוונו מלכתחילה, צריך ללמוד את התנהגות הגולש. לאחר שישנם מאפייני גלישה בולטים המחולקים למשל לפי חתכי גיל, אנו יודעים כיצד הגולש בן הגיל הרצוי לנו כקהל יעד של האתר יתנהג. אנו נשתמש בידע הזה כדי לאפיין את האתר שלנו, מרמת השפה בה בונים את האתר ועד לרמת הפרט הקטן ביותר. איפיון האתר יאפשר לנו להחליף את המידע הנמצא באתר באמצעות מערכת ניהול חכמה וידידותית למשתמש כפי שהוא מוגדר דרכנו. בנוסף לכל הפרטים בהם נמלא את האתר כדי למשוך את הגולש, נקבע מדדי הצלחה, כלומר משתנים שהם מדידים כמו שהיית הגולש בעמוד האתר, מספר ההקלקות או משתנים הקשורים בגולש שהוא גם קונה.

איפיון אתר – היררכיה הניתנת לשינוי
ישנם אתרים שמסתייעים בהצעות הגולשים לגבי שינויי ההיררכיה של העימוד באתר, כדי שהגישה לעמודים מסוימים תהיה קלה יותר למשל. אם תהיה נגישות וסיפוק מהיר של צורכי הלקוח כבר מהעמוד הראשון אליו מגיעים, יש סיכוי להצלחה במשימות האתר מול הגולשים וכך להשיג את מטרת בעלי האתר ולגרום ליותר גולשים תועים להגיע אליו.

בחסות פורטל ToStudy קורס שיווק בפייסבוק קורס שיווק באינטרנט

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.