דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתר אינטרנט

 

הצורך בהכרת האינטרנט על בוריו גדל כל הזמן, וכיום אף כוח בשוק, קטן כגדול, לא יכול להסתדר ללא אתר אינטרנט. על כן עיצוב אתרים באינטרנט הפך להיות מקצוע מבוקש ומכניס ביותר, והדרישה למעצבי אתרים רק הולכת וגדלה, וכך גם המשכורת והתנאים. המעצב צריך לדעת לתכנן, לעצב, ולבצע את כל אשר נדרש על מנת להקים אתר אינטרנט אטרקטיבי, שימושי ויפה. 

מה קורה בעצם באתר האינטרנט?
אנו צופים באתרי אינטרנט באמצעות הדפדפן. כל אתר מכיל כמות מסוימת של דפים אשר ניתן לקרוא באמצעות הדפדפן, ולהם מכנה משותף בהתאם להחלטת המעצב, דפים אלו מאוחסנים בשרתי אינטרנט. תפקידו של המעצב הוא לגרום לאתר להיות קריא, מסודר, מושך ושימושי בידי צופי האתר. חשוב להבדיל בין המקצוע של עיצוב אתרי אינטרנט לבין פיתוח רשתות אינטרנט אשר תפקידה לתחזק את שירותי האתר התלויים ברשת – אלו שני מקצועות שונים.

מהם האספקטים הבסיסיים בעיצוב אתר אינטרנט
ראשית, תוכן האתר וכל העמודים שבתוכו חייב להיות רלוונטי ומתאים לקהל היעד שאליו מכוון האתר. שנית, על האתר להיות שימושי, נוח ופשוט – רצון המעצב הוא שגם מי שאינו מומחה לאינטרנט ידע למצוא באתר את המידע הרצוי. המעצבים משקיעים זמן רב בגרפיקה ובטקסט ומכוונים שהסגנון יהיה אחיד בכל האתר. אלמנט נוסף שחשיבותו גוברת ככל שהזמן עובר הוא נגישות האתר לקהל הרחב, כלומר, היכולת של אדם למצוא ולהגיע לאתר זה – זאת באמצעות מנועי החיפוש (במיוחד גוגל).

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.