דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתרים בפלאש נעשה באמצעות תוכנת פלאש שהיא מיוחדת לאנימציה, וניתן להריץ דרכה אנימציות, סרטים וסרטונים, ועוד מיני המחשות נעות כולל צלילים. זו היא הדרך הטובה ביותר בדרך כלל להעביר מסר, מעבר למילה הכתובה. זה יכול לחדד ויכול להוסיף ערך מוסף- ובעיקר כלי להובלת התנהגותו של הגולש.

עיצוב אתרים בפלאש – לאתרי תדמית
אתרי תדמית רבים משתמשים בתוכנה הזו, על- מנת שהגולש ימשך רגשית או דרך המידע המועבר ויגלוש לזמן ארוך יותר באתר. כדי לגרום את זה, ישנו פורום שמנתח את התנהגות הגולשים באתרים אלו- ניתן להגיע עד לרמת מי גלש באתר, על מה הקליק כמה פעמים ולכמה זמן שהה באותו העמוד. על פי נתונים אלו ניתן לשנות את התוכן של האתר מחדש כדי להפוך את ביקור הגולש באתר לכסף או לפעולה שאותה בעל האתר רוצה לגרום. אותם אתרי תדמית שאמנם משתמשים בפלאש למשוך גולשים לא יכולים כעת לקדם את האתר שלהם דרך התוכנה, אלא דרך הכיתוב האחר שבאתר. (אם כל האתר היה בנוי מפלאש, לא היה ניתן בכלל), אולם נמצאו פתרונות יצירתיים לכך.

עיצוב אתרים בפלאש מגלה עולם שלם של פירוטכניקה
פלאש מתאים גם להצגת מצגות, וכך מתאים לארגונים להשתמש באתרם ךהעברת מצגות, לאתרים לימודיים ללמד ביעילות דרך אותן מצגות נעות (ולעתים גם תלת מימדיות), וניתן להזין את התכנים בכל פעם מחדש. מי שסיים מן הסתם קורס פלאש, יכול להעיד על הייחודיות והערך המוסף שהקורס הקנה לו ובנוסף גם על הכישורים הנוספים שהצליח לרכוש באמצעות הקורס.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.