דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

חברה לעיצוב אתרים באינטרנט היא גם בדרך- כלל אותה חברה שבונה אתרים באינטרנט. כשאתם בוחרים עיצוב אתר באינטרנט, אתם צריכים גם לבחור את התוכנה בה תשתמשו, ופרט בסיסי לבחירה הוא – מה יהיה הממשק למשתמש- היכן ואיך למקם את האנימציות והתוכן? האם זו יכולה להיות תוכנה שגלויה רק לחלק מגולשי האינטרנט?

מהם השיקולים בעיצוב אתרים באינטרנט?
מבלי להכנס יותר מדי לפרטים, כיום לא תוכלו לראות למשל תוך גלישה מהאייפון שלכם אתר של פלאש. מדוע? בגלל אי סדרים בין שתי החברות. אז למה אתם צריכים לסבול ולא להכנס (מהאייפון למשל) לאתר שכולו בנוי מפלאש? אין פתרונות אחרים? זוהי רק דוגמה לשיקול בבחירות של עיצוב אתר. על אותו המשקל, גולשים שרק עתה מתוודעים לאתרכם- יחליטו תוך 7 שניות לערך אם להשאר באתר שלכם או לא. ברגע שהעמסתם על דף הפתיחה שלכם תוכנת עיצוב "כבדה" – כלומר שלוקח לה זמן להטען, יכול להיות שכבר יהיה מאוחר מדי בכל האנימציה המפוארת שהושקעה שם.
 

אילו סוגי עיצוב אתרים באינטרנט יש?
תוכלו להסתייע באתרים אותם אתם בונים בחינם- זוהי תבנית פשוטה וקבועה אליה אתם יוצקים את התוכן. קחו בחשבון שאתרים רבים עלולים להיראות דומה לשלכם למרות שאתם אלו שערכתם אותם. ישנה בניית אתרים מקצועית מ-א' ועד ת', שם יש יד חופשית בעיצוב האתר על פי ניתוח מעמיק של נתוני קהל היעד הגולש כמו גם פינות של אנימציה והמחשה. קידום האתרים אפשרי בשניהם.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.