דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   


מהפכת האינטרנט- שנת 2029 אמורה להיות השנה ממנה חוששים אנשי המחשבים, בשנה זו לפי בדיקה של קצב גידול אקספוננטיאלי יכולת הזיכרון לנפח המחשבים הקיימים בעולם אמורה לעלות ברמה כזו שאולי האדם יאבד את יכולת השליטה- כמובן שקיימים סרטי מדע בדיוני רבים הדנים ברעיון זה. בימים אלו כל יום עולים אין ספור ברמה של מאות אתרים ביום לרשת האינטרנט, הדיון הציבורי על תופעות חדשות בעקבות מהפכה זו נערכים ימים לבקרים ע"י חוקרים מהעולם כולו, אך מה עושה את ההבדל בין אתר זה או אחר.

אפליקציות מתקדמות
בישראל מעצמת היי-טק מפוארת בעולם קיימים בתי ספר רבים המלמדים את התחום של האינטרנט בכלל ועיצוב אתרים בפרט, אם בעבר שלטה שפת הHTML בספרת העיצוב קיום ישנן שפות מתקדמות הרבה יותר ואין הכוונה רק לפלאש אלה ישנם שפות שונות לגווניי המדיה השונים לדוגמא פייסבוק או לאי פון ולדומיו, כל מדיה דורשת התמקצעות מיוחדת ויכולת עיצוב המיוחדת לה עצמה, ובתי הספר השונים יודעים לתת מענה מצוין להתפתחות עולם הסייבר ספייס.

עיצוב אתר שלכם כמקצוע
כמו כל מקצוע בעולם, בישראל ישנם מעצבים רבים בתחום האינטרנט מוכשרים ביותר, רבים לומדים את עקרונות העיצוב תוך שימוש בתוכנות המציעות תבנית מוכנה וכל מה שניתן לעשות זה רק למלא בתוכן, אך קיימים גם מעצבים שלהם המומחיות במציאת עיצוב פרטני ייחודי ומקורי ככה שיתאים לאופי החברה לה בונים אתר, אין ספק שניתן להקים אתר באמצעים פשוטים אך מי שמבין וגולש קצת באינטרנט יודע להבחין מיידית האם מדובר באתר רציני או שמדובר בחלטורה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.