דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

סטודיו לעיצוב גרפי


בבניה ובעיצוב של אתר אינטרנט יש לחשוב מראש על הפרטים. בעידן של קידמת הטכנולוגיה, לאתר אינטרנט תפקיד מהותי ביותר בשיווק הרעיון והמסר אותו האתר רוצה להעביר לגולש וללקוחות, על- מנת שזה ימשוך אל בית העסק או יעניין מספר רב ככל האפשר של גולשים. סטודיו לעיצוב גרפי אחראי למימוש נכון של הדרך בה מושכים את הלקוחות.

במה תורם סטודיו לעיצוב גרפי לשיווק?
סטודיו לעיצוב גרפי אחראי על תדמית שיווקית של בית עסק, אדם פרטי או רעיון מסוים- כמו גם מוצרים למכירה. הסטודיו בוחר ביחד עם בעלי האתר את הלוגו, ואת התבנית השיווקית בה האתר יתפרסם, תוך שימוש ביצירתיות ככל שניתן להפיק מאנשי הסטודיו בעלי התפקידים השונים. הסטודיו יכול להכיל גרפיקאים, מעצבים, פרסומאים, מביאים לדפוס ועוד כמו גם בוני אתרים בדרך- כלל. סטודיו לעיצוב גרפי עושה את המיטב אם הצוות כולל גם בוני אתרים וגם גרפיקאים ומעצבים- כך שהעבודה תהיה מוקפדת יותר וקרובה לתוצאה הרצויה. 

לא רק ה"מה" , אלא גם ה"איך"
התוכן השיווקי חשוב ביותר- לכך יש אנשי תוכן או שהוא נכתב בידי אנשי האתר, ומתחלף בכל זמן שיראו לנכון ועל- פי יכולת. הסטודיו מעצב את האתר בצורה שתמשוך את העין ותגרום לגולש להתנהג בדרך הרצויה. הכלים לשנות את עיצוב האתר עם הזמן נתונים רק אצל הסטודיו לעיצוב גרפי, לכן ישנו קשר מתמיד בין בעלי האתר אליהם.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.