דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

סטודיו עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא חלק בלתי נפרד משיווק. התוכן שנכתב הוא חלק חשוב ביותר, אולם העיצוב הגרפי משמש ככלי בלתי נפרד להעברת המסר הנכון. דרך צורות, צבעים, ואובייקטים ניתן להעביר מסר ברור במידה רבה יותר, ואכן יש שימוש בכך בכרטיסי ביקור, באתרי תדמית ועוד.

מהם תפקידיו של סטודיו עיצוב גרפי ?
ראשית,
סטודיו עיצוב גרפי משרת את לקוחותיו בכך שהוא עוזר להם להגיע אל המטרה השיווקית. עיצוב גרפי הוא סוג של טכניקה שמכוונת את הלקוח לעשות את הפעולה הרצויה, או פשוט מושכת אותו לעבר מוקד תשומת לב. משרדי פרסום רבים כבר הבינו את יכולות הטכניקה של העיצוב הגרפי, ובעזרתה גורמים למניפולציות שונות דרך טכניקת העיצוב. סטודיו עיצוב גרפי מממש את הטכניקה בעזרת תוכנות שונות ומתחדשות, ועל עובדיו הגרפיקאים ואנשי השיווק להתמצא בתוכנות אלו על מנת להפיק מהן את המיטב. תפקיד נוסף הוא למתג את המוצרים המשווקים את האדם או את החברה אותה הוא מייצג.

כיצד סטודיו עיצוב גרפי ממתג עסק?
סטודיו
עיצוב גרפי עובד בשיתוף הלקוח ומגיע תוך מחקר לנתונים החשובים לו, כדי למותג עסק, לדוגמה: מיהו קהל היעד? מה המסר שהלקוח מעוניין להעביר? הלקוח ואנשי הסטודיו עמלים יחד על גרסאות שונות של עיצוב, עד שהלקוח מרוצה מהתוצאות תוך שימוש בזהות מילולית וחזותית. בנוסף, ישנם קמפיינים פרסומיים באינטרנט, תחום קידום אתרים ועוד שסטודיו עיצוב גרפי עשוי גם לעסוק בהם כדי לקדם יותר את האתר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.