דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב בניית אתרים

כמעט כל עסק בימינו חייב להחזיק אתר אינטרנט על מנת להיות רלוונטי ולהגיע ללקוחות. לפני שאנשים מגיעים לחנויות הם מבררים אם הן מתאימות להם על ידי חיפוש ברשת, וכן דרך האתרים משיגים מספרי טלפון וכתובות. על כן כל עסק המעוניין בהצלחה צריך לבנות אתר אינטרנט ולעצב אותו כדי להיות אטרקטיבי ומושך עבור הגולש.

איך צריך להיראות האתר?
עיצוב האתר חייב מצד אחד יפה לעין, אך עם זאת חייב להיות רלוונטי ומתאים. לגולשים היום יש המון אפשרויות ולכן מעט מאוד סבלנות – גולש שמחפש מידע רוצה להשיג אותו בקלות. לכן מבנה האתר חייב להיות רלוונטי לנושא ולא מורכב או עמוס מדי: מערכת ניהול התוכן חייבת להיות נוחה וברורה גם לאנשים שאינם מומחים גדולים באינטרנט.

תפקידו של המעצב
מעצב אתרים צריך להתמחות במספר תוכנות לעיצוב, וכן להיות בעל טעם טוב וניסיון בעולם הזה. עיצוב גרפי טוב משתמש בטכנולוגיות שונות כדי ליצור את הגרפיקה היפה והטובה ביותר. כמו כן ניתן להוסיף אלמנטים בטכנולוגיית פלאש – הגורמים לאתר להיות חי ואטרקטיבי יותר. בבניית האתר עדיף שישתתף גם מעצב כדי שיוכלו להתאים את תכני האתר וצורתו לעיצוב הרצוי.

מה טוב לאתר שלי?
רוב האנשים אשר בונים אתרים לא צריכים להמציא את הגלגל. כמעט בכל תחום כבר יש אתר אינטרנט ותוכלו ללמוד מאתרים טובים ומאתרים פחות טובים (מה לא רוצים שיהיה באתר). על כן השתמשו בחברה מנוסה ומקצועית ל
בניית אתרים, ולימדו מעט את הנושא בעצמכם כדי שהאתר שלכם יהיה המוצלח ביותר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.