דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

חברת עיצוב אתרים

לחברת עיצוב אתרים תפקיד נכבד בקידום האתר שלכם שמייצג אתכם, רעיון מסוים או חברה למשל. כשהנכם מחליטים לבנות אתר, חשוב ביותר להסתייע בחברת עיצוב אתרים משום שלה יש את הידע והניסיון בהקמת אתר אשר ימשוך לקוחות וישאיר אותם מסוקרנים. 

מה תפקידה של חברת עיצוב אתרים?
חברת עיצוב אתרים אמורה לקדם את הפעילות העומדת מאחורי האתר- בין אם הוא משמש למידע, לקניה וירטואלית, לתקשורת חברתית או כאתר תדמית לחברה או אדם כלשהו שמציג את מרכולתו שם. חברת עיצוב אתרים תנתח את קהל המשתמשים באתר ולפי זאת תבנה את האתר. היא תבחר בין השאר באיזה פורמט לכתוב את האתר, מה להציג באיזה דף וכמה דפים יהיו. היכן להציב קישורים חשובים, ומה יכול לעזור בקידום האתר. לעתים יש לחברה זו כובע נוסף- היא בעצמה חברה לקידום אתרים, ובכך היא מקדמת את האינטרס של עצמה פעמיים, ומועילה למי ששוכר את שירותיה, היות ולה יש את מלוא האחריות לתיקונים הנדרשים בזמן קידום האתר.

מה מייחד חברת עיצוב אתרים אחת מרעותה?
חברה לעיצוב אתרים מחזיקה אצלה מתכנתים שונים ו
מעצבים גרפיים. לא כולם יודעים לעבוד בכל התוכנות. גם הניסיון אשר נצבר בעיצוב אתרים בעזרת תוכנות מסוימות משפיע על ייחודה של החברה. ישנה חשיבות גדולה גם לתכנון, פיתוח ואינטגרציה של מערכות מידע בסביבת אינטרנט. כל אלו שונים מחברה לחברה, וחשוב להציץ בעבודות קודמות שנעשו על סמך זה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.