דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתרים פלאש

פלאש הינה תוכנה מתקדמת יותר מה HTML טכנולוגיה פרי פיתוח של חברת מקרומדיה, המכילה מדיה עשירה ודינאמית- כמו אנימציה, משחקים, אינטראקציה עם הגולש, בעוד שב-  HTML לא ניתן ליצור את המדיה הזו (ולכן הומצאה תוכנת הפלאש).

מה מכיל עיצוב אתרים פלאש?
ניתן לשלב באמצעות פלאש מידע צורני עם מידע גרפי- תמונות, תכנות, אנימציה, וידאו, סאונד, תלת מימד ועוד. באמצעות עיצוב אתרים פלאש, התוצאות נאמנות לדמיון העשיר ביותר, אולם טכנולוגיה מסוג זה, המכילה מדיות שונות כמפורט לעיל, זקוקה לרוחב פס רחב או טעינת אתר מהירה מספיק כך שלא תגרום לגולש לברוח מן האתר. לכן חייב להיות תכנון שקול של בניית האתר וחלוקת האנימציות.

למי כדאי לבחור בעיצוב אתרים פלאש?
היות והנפשה ומולטימדיה הם הכלים האפקטיביים היום ליצירת תדמית ולטכנולוגיות חדשות, בכל אתר אינטרנטי יש שימוש בטכנולוגיה הזו, אולם יש לחשב את הצרכים מול המטרה של האתר והאמצעים להשגת המטרה דרך האתר. לכן, כל מי שרוצה למשוך את קהל לקוחותיו יכול לעשות זאת בקלות על- ידי שימוש בעיצוב אתרים פלאש המושך את הגולש להיות חלק אינטראקטיבי באתר וללחוץ על הקישורים הרצויים, ניתן לעצב אתר כך שכולו יכול פלאש, אולם רצוי לשלב גם שפת HTML משום שבשפה זו המילים הרשומות נקראות על- ידי מנועי החיפוש של גוגל- למרות שגם לזה יש פתרון- באנרים שמושכים לקוחות לאתר במקום גוגל, שלוקח לו זמן רב יותר למפות את האתר.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.