דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

אתרי תדמית

 

מטרתם של אתרי תדמית הם לשמש לשם קידום בית העסק מבחינה שיווקית. תפקידם של אתרי תדמית הוא להציג בית עסק או רעיון מסוים, פעילותה של חברה, הבלטת הייחוד והיתרונות של בית העסק על- פני חברות אחרות וגם את המוצרים הייחודיים של החברה. אתר תדמית נבנה על ידי מתכנתים ומעוצב על- ידי מעצב גרפי על- פי פרמטרים שנקבעים מראש בין בית העסק לחברה הבונה אתרי תדמית.

חווית גלישה עשירה
הדגש מונח על חווית הגלישה באתר, ומתכנתי האתר בונים אותו בעזרת תשתית נרחבת המאפשרת פוטנציאל להתפתחות ולהתרחבות האתר. ידוע, כי גולש הנקלע לאתר דרך מנוע חיפוש או דרך מקור אחר ממצה את ביקורו לא יותר משמונה שניות, לכן ישנו מאמץ להשאיר את הגולש זמן רב יותר על מנת שיפגוש בתוכן רב יותר. דבר זה נעשה בעזרת עיצוב גרפי. מחשבה רבה מושקעת לגבי כל פרט בעיצוב- החל מחלוקת האתר, ההעמדה על הדף, גודל הפונט, קרבת תמונה למלל וקישורים. המלל הינו תוכן חשוב, אם לא החשוב ביותר, משום שהוא מכיל תוכן שיווקי שתפקידו להעביר דרך כמה שפחות מילים את המסר המדויק ביותר שלכבודו נכנס לאתר. 

קידום אתרי תדמית
הקידום השיווקי נעשה בעיקר דרך מנועי החיפוש, ולכן חשוב שבאתר יהיו כמה שיותר מילות מפתח אשר יגרמו לאתרי תדמית להיות משווקים טוב יותר ובעמודים הראשונים של מנוע החיפוש. כל אלו נקבעים מראש מול בית העסק המעוניין להפיק אתר תדמית יעיל.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.