דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

אפיון אתר ועמידה ביעדי פיתוח

בתחילת כל פרויקט שהוא באופן כללי, יש צורך באיפיון שלו – מדובר בבסיס ובגורמים לכל הפעולות שתבואנה לאחר מכן. אפיון נכון וקולע לעניין יניב תוצאות חסכוניות יותר במשאבי כסף וזמן ויעילות. כך גם בפרויקטים לבניית אתרים. מתחילים לכתוב אפיון לאתר תוך כדי זיהוי המטרות שלו. חושבים מי יהיה קהל היעד לאתר ועיצוב חווית משתמש לאתר, ותוך כך מאתרים את התשתית הנכונה ליישם את הקמת האתר בה. אפיון אתר הוא השלב שמושקעת בו אולי הכי הרבה מחשבה; ככל שהאפיון יהיה נהיר יותר לבונה האתרים, כך יהיה קל יותר לעבוד על מטרות האתר. 

מדובר על בניין ולא על פלסטלינה
כאן באפיון האתר, מדובר על תשתית שעליה תיושם המשך התוכנית. במידה ובוחרים שפת מחשב מסוימת שעליה יבנה האתר, איתה ממשיכים – על כל היתרונות והחסרונות שבה. במידה ונדרש שינוי מקיף, אפשר לבנות אתר חדש, הלא זה קל יותר מאשר להשקיע ביסודות המיותרים. רבים בונים אתר במחשבה שיוכלו לשנות את הפרויקט עם הזמן, אולם זה עלול לעלות משאבים רבים, ובעיקר עצבים. 

ידע זה כוח
גם כאן ניתן לומר, כי מי שיודע להגדיר אתר באופן מדויק, יכול לקלוע בדיוק למטרה. מי שיש לו חוסר ודאות בסעיפים מסוימים ולא עבר על כל הדקויות שמתחבאות באתר, עלול להכנס למערבולת של דברים שלילים וביניהם כעס ומתח בגלל ההספק, פער בין המצוי לרצוי ועוד. 

רעיונות לשיפור
תוך כדי תהליך עיצוב ואיפיון אתרי אינטרנט כבר עולים רעיונות או ניצני רעיונות שיכולים להיות הפרויקט הבא או להניב תועלת לאתר. כשחושבים על הפוטנציאל שגלום באתר ומיצובו: כתיבה שיווקית, מדיה דיגיטלית ועוד, משאירים פתח לרעיונות שאפשר להצמיח גם בעתיד ולא עכשיו. אם לא משאירים את הפתח הזה, האפשרויות תהיינה מוגבלות בהמשך.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.