דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

מעצבים אתר השוואת מחיר

עיצוב אתר יכול להיות הגורם שמושך אל האתר כמה שיותר גולשים; עיצוב אתרים הוא תחום ששייך למי שעוסק בגרפיקה ממוחשבת – מעצבי אתרים פשוט משנים את תוכן האתר מבחינה ויזואלית – על כל פרטיו, מרמת הפונטים והמיקום ועד לרמת הרקע לאתר, התוכן שנמצא בו, והכי חשוב – התחזוקה. עיצוב אתרים נעשה בדרך כלל על פי שתי שיטות: בראשונה העבודה היא של בעלי מקצוע חיצוניים, והשניה היא על פי תבנית מוגדרת מראש שניתנת לשינוי ולתמרון על ידי בעל האתר. כל עסק בוחר את שיטת העבודה שלו, ומתחילים לעבוד !

עיצוב אתרים לסוגי אתרים שונים
כל סוג של אתר זקוק ואפילו דורש טכניקות עיצוב אתרים מעט שונות. ישנם אתרים שהם כרטיס הביקור לעסק (אתר תדמית) או אתרים שיש בהם כניסה יום- יומית של אנשים – אלו אתרים שעובדים בדרך כלל עם מערכת ניהול תוכן עצמאי. במידה ונדרש שינוי נרחב יותר, זה עובר לטיפול חברה לקידום אתרים או לעיצוב, ומשם ניתן להתלבט על האפשרויות. 

כמה משלמים על זה?
מחיר של עיצוב אתר יכול לנוע בין 0 שקלים לעשרות אלפי שקלים. הכול תלוי ברמת היכולת וההגשה- אתם רוצים שהלקוחות שלכם יתרשמו מכם? רצוי להשקיע, לפחות בעיצוב- אם לא במחיר. המחיר נקבע בדרך כלל על פי היקף העבודה וכן הטכנולוגיה שבה משתמשים לצורך העיצוב. מעצבי אתרים יודעים כיצד לעשות שימוש בטכנולוגיות שתבאנה לתוצאות הרצויות. 

איך לעשות השוואת מחירים בין חברות עיצוב אתרים?
על מנת לא "להתפזר", רצוי לאסוף 2-3 הצעות מחיר, ולכתוב בפרוטרוט מה הן מכילות (יכול להיות שהן מציעות יותר דברים טובים באותו המחיר, ולכן רצוי לקחת בחשבון). הצעות המחיר באות להשוות גם בין מחירים, וגם להראות לכם "עם מי יש לכם עסק" מבחינת כימיה וגם חשוב לראות תיקי עבודות.

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.