דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

מחירי אפיון אתר

בעידן המודרני רוב בתי העסק המצליחים מבוססים על עבודת שיווק ברשת האינטרנט. אתר האינטרנט של כל עסק הוא השער שלו, או הפנים שהוא מציג החוצה כלפי הקולגות שלו מן המקצוע וכלפי הציבור הרחב ממנו הוא שואב את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלו. לאופן שבו בנוי ומעוצב אתר האינטרנט של העסק ישנה חשיבות רבה מאוד, ואפילו מכרעת, מפני שבתור הפנים של העסק יש לאתר האינטרנט את הכוח לקבוע מה תהיה מידת היקף העסקים, וכמה לקוחות הוא יצליח למשוך אליו. בעידן המודרני המתאפיין בתחרות קשה בהרבה מאוד תחומים מדובר בנושא שיש להשקיע בו משאבים על מנת שיישא פרי. 

שלבים בבניית אתר אינטרנט
כאמור מי שרוצה אתר אינטרנט איכותי המשקף על העסק שלו באופן חיובי, חייב להשאיר את העבודה למקצוענים בתחום. תחום בניית אתרים הוא מקצוע לכל דבר ובשביל איכות חשוב לפנות למובילים בתחום. השלב הראשון בבניית אתרים הוא אפיון האתר. בכדי לבצע אפיון אתרים, יש להחליט קודם כל מהי המטרה שאותה אנו רוצים שאתר האינטרנט של העסק שלנו יממש. ישנם אתרי תדמית, ישנם אתרי שיווק ומחירה וישנם עוד סוגים רבים של אתרים למטרות שונות. רק אחרי שנסיים לאפיין את האתר ונעלה הכול על מסמך מפורט ומסודר נוכל להתקדם לתהליך בניית האתר עצמו.

מדוע תעריפי האפיון משתנים כל כך?
אתרי אינטרנט ניתן להקים ולאפיין במגוון מחירים. ישנם אתרים חינמיים שאינם עולים כסף ואפילו ניתן להקים אותם לבד ללא עזרה של מקצוענים. ישנם אתרי שבלונה מוכנים שכל מה שצריך זה להוסיף את התוכן הרלוונטי. אתרים אלו אמנם זולים מאוד אך לא תמיד נמצאים בדרגת האיכות הגבוהה ביותר. אתר אינטרנט העשוי בהזמנה אישית על ידי אנשי מקצוע שזו העבודה שלהם, זו כבר איכות אחרת לגמרי.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.