דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב לאתר


ההתפתחות הטכנולוגית שעובר האינטרנט בשנים האחרונות מובילה עם הזמן ליצירת דרכים שונות ומגוונות לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט, שפות כמו HTML השתדרגו למחוללים , לצד תוכנות גרפיקה ממוחשבות הופכות את אתרי האינטרנט לחוויה של ממש.
חווית המשתמש הנה חלק חשוב בבניית אתר אינטרנט, ולצד רעיון עליו נשען האתר יש לשים לב ולתת דגש מיוחד על אופן עיצובו של האתר. הניראות של הדברים והצורה בא הם יעברו על הגולש. כול אלו יובילו בסופו של דבר לאתר חוויתי וידידותי למשתמש הפשוט.

מדוע חשוב להשקיע בעיצוב אתר?
מפני שבסופו של דבר האתר, ובעיקר דף הבית שלו. כול אלו מהווים את "פני האתר", איך שהאתר נראה כך יתייחס אליו הגולש, ואתר מעוצב יהיה כמעט תמיד- לפופולארי. וזהו הדבר החשוב ביותר. לכן חשוב שבאתר יהיו כמה שיותר אלמנטים המעוצבים מהתוכנות השונות: FLASH , PHOTOSHOP וכדומה.

כיצד ניתן למצוא עיצוב מקצועי לאתר?
כיום יכול כול אחד לרכוש את התוכנות ישירות ולעצב אתרים, נשאלת השאלה האם יש את הידע הנדרש? רוב האנשים חסרים בידע זה. ולכן קמו להם חברות מקצועיות המתמחות בבניית ועיצוב אתרים. עיצוב האתר הינו כאמור בתשלום ותלוי בדרך כלל באיפיונו של האתר. אתרים אינטרקטיביים ידרשו עבודה רחבה יותר כמו גם שימוש נרחב בתוכנות אנימציה. חשוב לציין כי כיום ניתן עדיין ליצור אתרים אינפורמטיביים מעוצבים היטב וזאת בעזרת קוד כתיבת האתרים המוכר HTML.
אז אם גם אתם מחפשים את הדרך לקדם את האתר שלכם ולעצב אותו בצורה המגניבה ביותר? זה הזמן עכשיו להכנס לאתר האינטרנט שלנו וליצור קשר עמנו בקרוב, ואנו ניתן לכם מגוון רחב של אופציות לעיצוב יפה של אתר האינטרנט שלכם. שיהיה בהצלחה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.