דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתר ישן

כמו בכל תחום הלקוח מתחום העיצוב והאומנות, גם בעולם של בניית אתרים באינטרנט יש צורך במעצב המבין בעיצוב אתרים, הניחן בכישרון ובידע מקצועי. עבודתם של מעצבי אתרים באינטרנט דומה מאוד לעבודתם של ציירים, פסלים או אפילו מעצבי פנים. ישנו דבר אחד המבדיל את מעצבי האתרים ואנשי האומנות הסטנדרטית והוא שליטה אבסולוטית בסביבה ממוחשבת. מלאכת עיצוב אתרים דורשת יכולת עבודה עם תוכנות עיצוב ממוחשבות כמו פוטושופ ו אילוסטרייטור כמו גם ידע בתוכנות פלאש למיניהן במאפשרות להפיח רוח חיים באלמנטים ואובייקטים גרפיים. על מנת לעבוד עם תוכנות אלו צריך להתמצא בסביבת חלונות של מיקרוסופט או מערכת ההפעלה של מקינטוש.

שלב ראשון בעיצוב אתר ישן
על מנת לעצב מחדש אתר ישן צריך לבצע מספר פעולות מקדימות. חשוב מאוד לקבוע בצורה מסודרת מהם היעדים החדשים של האתר המחודש, למי הוא מיועד ומה אנו רוצים להפיק ממנו. הצעד הבא יהיה למצוא מעצב אתרים המסוגל לעמוד ביעדים שהצבנו במסגרת זמן נתונה. כאשר בוחרים מעצב אתרים חשוב להתבונן תחילה בעבודות קודמות אשר עשה, בכדי להבין מה הסגנון שלו, והאם הוא מסוגל ליצור את האתר מחדש באופן הרצוי לנו. צעד נוסף הוא סקירה של כל האתרים המתחרים בתחומנו על מנת לראות מהו הסטנדרט לתחום, והיכן ניתן לחדש ולמתג.

אפיון אתר ישן
השלב השני יהיה אפיון האתר הישן מחדש. ישנם סוגים שונים של אפיונים לאתר אינטרנט כמו אתר אינטרנט צעיר אשר רומז את המסר שלו לגולשים בצורה מעניינת ומסקרנת במקום להעביר אותו בצורה ישירה. ישנם אתרים בעלי אופי מקצועי ורשמי, כמו אתרים של חברות ביטוח או של משרדים ממשלתיים. ישנם אתרים המעוצבים באמצעות הרבה טקסטים, לעומת אתרי אנימציה ועוד אפיונים רבים מהם ניתן לבחור.

 

 

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.