דף הבית אודותינו שירותים מאמרים שאלות ותשובות צור קשר
 
     עיצוב ואפיון חווית משתמש  
 
    התאמת האתר לצרכי המשתמש
    ומיקסום יעדי האתר
 
     עיצוב אתרים  
 
    עיצוב אתרי אינטרנט מותאמים אישית
   אתרי תדמית, מסחר ועוד
 
     שיווק אתרים באינטרנט  
 
    פתרונות משולבים עבור שיווק במנועי
    חיפוש (SEM)
 
 
עיצוב אתרים, עיצוב חווית משתמש  
   

עיצוב אתר

אם בניית אתרים הינה בעלת משמעות בחשיפת התכנים מול קהל היעד ובפני גולשים רבים, הרי שלעיצוב אתרים ישנה משמעות משלימה וגדולה יותר – משום שזוהי חזית האתר, קבלת הפנים שיוצרת את הרושם הראשוני לאתר ויוצרת גירוי לגעת יותר ויותר בתכניו. בתהליך עיצוב אתר, ערכי המותג מתורגמים לשפה אינטרנטית עדכנית שבונה חווית שימוש נוחה, נגישה וזכירה אשר תוכל להשפיע על הקשר שבין הגולש לאתר. ישנו שימוש בעקרונות עיצוב קלאסיים מול אלמנטים חדשניים ויצירתיים, שעושים שימוש בחוקי העיצוב הבסיסיים וכן בחידושים מתפתחים ברחבי העולם.

עיצוב אתר בונה תדמית
כדי להבין איך לעצב אתר, אפשר לפנות למקורות שבהם כתובים מספר כללי אצבע ולהיעזר בכלי המערכת שעוזרים להפיק תבנית יצירתית וצבעונית המתאימה לאתר. מאידך, ניתן להטיל את המשימה על סטודיו לעיצוב גרפי אשר יכול להשפיע באמצעות תדמית רעננה – עיצוב לוגו לאתר  (סמליל) חדש או שימוש בישן כדי לאפשר מיתוג שיתאים לרוח התקופה והאינטרס שאולי השתנה באתר – כדי ליצור "מהפכה שקטה" ועד לכדי יצירת מהפך שיווקי באתר. בעלי אתרים וחברות שמעוניינים להרחיב את קהל הלקוחות כדי להשיג מודעות ציבורית לאתר ולתכניו, וכדי להגדיל את הרווחים בשורה התחתונה - אלו אותם מנהלים המבינים כי העתיד טמון בשוק האינטרנט, ולכן ישנו משקל רב בעיצוב אתר על פי המטרות הרצויות.

עיצוב אתרים מקצועי
עיצוב אתרים נעשה על ידי מעצבי אתרים מקצועיים, אשר יש להם ידע בתוכנות שונות ולעתים גם ידע מעבר (בקידום אתרים ובבניית אתרים), שיכול לעצב את אבן הבוחן שבאמצעותה החברה מגיעה להישגיה המסחריים – כניסת גולשים לאתר ושימוש באתר להגשמת מטרותיו. לעתים כדאי לבחור בחברה המשלבת בין בניית אתרים, עיצוב וקידום אתרים – על מנת להשיג את התוצאות המרביות – ושיד אחת תדע מה עושה השניה.

 

מפת האתר | שאלות ותשובות | קישורים | מומלצים | הוספה למועדפים | צור קשר
כל הזכויות שמורות ל-U&I - עיצוב חויית משתמש, עיצוב גרפי, עיצוב אתרים ואפיון אתרים מתקדם. נשמח לספק לכם בפורטל שלנו, מידע מקיף וכולל על מגוון על תחום הנדסת האנוש
באינטרנט ועל פיתוח ממשקי משתמש אופטימלים לאתרי אינטרנט ויישומי מחשב שונים.